Letní příměstské tábory na pobočce Nové Butovice

FasTrack Camps

Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný?

To a ještě mnohem více FasTrack®Camps nabízí dětem ve věku 4-10 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestaven na základě studií předních vědců. Využijte „Okno příležitosti„, ve kterém se vaše dítě nachází! FasTrack® Camps představují pro děti první zkušenost s příměstským táborem.

FasTrack®Camps se soustředí na to, aby se děti po celou dobu dobře bavily a zároveň měly příležitost objevovat svět kosmonautů, lékařů, paleontologů, vědců nebo mezinárodních cestovatelů. Každý den je plný interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí dovednosti, jež jsou důležité pro úspěch v 21. století.

Děti tráví den tvořením zajímavých výrobků, experimentováním, hraním týmových her, plněním úkolů na interaktivní tabuli a dalšími zábavnými činnostmi. Pokud nám počasí přeje, trávíme čas pravidelnými venkovními aktivitami, a také si například uspořádáme piknik, nebo si užijeme bojovku v Prokopském údolí či navštívíme zajímavé místo spojené s tématem kempů (Planetárium, Dinopark, Zoo atd.).

Postaráme se o vaše děti každý den od 8.00 do 17.00 hodin.
Individuální přístup zajistí malé skupinky max. 8 dětí ve třídě.

Více informací a přihlášky naleznete zde:  https://fastrackids.cz/praha5/programy/fastrack-camps/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *