Jesle a Školka SmartKids

Aktuality

Podzim ve školce

06. 10. 2022

Podzim ve školce Tento týden nás potěšilo vydařené podzimní počasí. Využili jsme sluníčka a vydali jsme se ven nasbírat listy, šišky a kaštany pro další tvoření.

Kroužky ve školce – Kuchtík

29. 09. 2022

Kroužky ve školce – Kuchtík Při podzimním počasí se nám sbíhají sliny na výborné a šťavnaté ovoce a tak jsme si udělali ochutnávku různých druhů. K tomuto období patří neodmyslitelně jablíčko, a proto si děti za pomocí paní učitelek připravily lahodné jablečné sendviče. Vyzkoušely si krájení jablka na kolečka, nebo mazání náplní. Nakonec svůj sendvič […]

Podzim ve školce

21. 09. 2022

Podzim ve školce Užíváme si podzimní tvoření a na procházkách objevujeme, jak se mění příroda a rostliny kolem nás.

Podzim ve školce

14. 09. 2022

Podzim ve školce Pomalu se nám mění počasí a začíná podzim, a tak jsme si vytvořily třeba krásné deštníky. Také chceme podpořit naši imunitu, a proto zařazujeme hodně pohybových aktivit, ochutnáváme různé ovoce a povídáme si o tom, jak můžeme nejlépe ochránit naše zdraví.

Konec a začátek školního roku

07. 09. 2022

Konec a začátek školního roku V minulém týdnu jsme se rozloučili s dětmi, které nám odešly do „velkých školek“ a přivítali jsme děti nové. Vzájemně se poznáváme, hrajeme si, cvičíme, tvoříme a moc se těšíme na další společně strávený čas 🙂

Letní program – Cesta kolem světa – Mexiko

30. 08. 2022

Letní program – Cesta kolem světa – Mexiko Začal nám poslední týden prázdnin a naši letní „Cestu kolem světa“ zakončujeme v Mexiku. Děti si vytvořily krásné motýly a sombrera na památku nebo si zahrály na hudební nástroje jako pravá mexická kapela.

Letní program – Cesta kolem světa – Francie

23. 08. 2022

Letní program – Cesta kolem světa – Francie Léto se pomalu blíží ke konci a my si v předposledním týdnu povídáme o Francii . Děti si postavily svou Eiffelovu věž, vytvořily baret, kreativně ztvárnily myšku ze sýrem nebo si povídaly o umění.

Vše nejlepší…

19. 08. 2022

Vše nejlepší… Vše nejlepší dnes přejeme k narozeninám naší milé paní učitelce Katce, se kterou se můžete pravidelně potkávat dopoledne na pobočce Stodůlky.

Letní program – Cesta kolem světa – Čína

17. 08. 2022

Letní program – Cesta kolem světa – Čína V tomto týdnu se věnujeme objevování Číny. Děti si vytvořily pandu, kreativně ztvárnily ohňostroj na Nový čínský rok nebo třeba postavily Velkou čínskou zeď. Ještě je čeká mnoho dalších zábavných aktivit.

Načíst další