Jesle a Školka SmartKids

Aktuality

Téma ve školce – Zvířátka v zimě

29. 11. 2023

Téma ve školce – Zvířátka v zimě V listopadu jsme se zmínili o tom, jak zvířátka žijí v zimě. Dozvěděli jsme se, že medvědi se ukládají k zimnímu spánku, veverka si tvoří zásoby, nebo že někteří ptáčci odlétají do zimních krajin. Na toto téma, jsme si vytvořily krásné výrobky.

Téma ve školce – Věda o Zemi

22. 11. 2023

Téma ve školce – Věda o Zemi SmartKids tématem pro měsíc listopad je „Věda o Zemi“. S dětmi jsme si povídali například o počasí, podnebí nebo o třeba živlech.

Téma ve školce – Svatý Martin

09. 11. 2023

Téma ve školce – Svatý Martin Tento týden nás čekalo krásné tvoření a povídání na téma Sv. Martin přijíždí na bílém koni.

Halloween párty

01. 11. 2023

Halloween párty Halloweenskou párty s tématickými úkoly, tvořením a strašidelným občerstvením si užily děti i paní učitelky na všech pobočkách.

Téma ve školce – Přípravy na Halloween

26. 10. 2023

Téma ve školce – Přípravy na Halloween Pomalu se blíží Halloween, který je u dětí velmi oblíbený. A tak jsme si společně přichystali výzdobu a plnili různé úkoly.

Téma ve školce – podzimní přírodniny

18. 10. 2023

Téma ve školce – podzimní přírodniny U nás k podzimnímu období patří neodmyslitelně tvoření z přírodnin, jako jsou kaštany, šišky, listy aj. Děti si vyzkoušely spoustu krásných aktivit.

Téma ve školce – Brambory a sklizěň

11. 10. 2023

Téma ve školce – Brambory a sklizeň Tento týden nám na všech pobočkách dominuje „bramborové tvoření a povídání“.

Téma ve školce – Přichází podzim

03. 10. 2023

Přichází podzim – Povídáme si o stromech a tvoříme z listů – Zacvičili jsme si tématickou pohybovou básničku – Dozvěděli jsme se, kdo byl Svatý Václav – Vyrobily jsme krásné draky

Aktivita – Veselý kuchtík

27. 09. 2023

Aktivita – Veselý kuchtík Každý měsíc si užíváme také společnou přípravu svačinky v rámci aktivity „Veselý kuchtík“. Protože jedním z témat září byly podzimní plody, děti si připravily lahodné svačinky z jablíček.

Načíst další