Halloween 2021

I v letošním roce jsme si nenechali ujít oslavu svátku Halloween a děti přišly v krásných maskách.

Společně jsme si připravili „strašidelné pohoštění“, zkusili jsme si vydlabat dýni, vytvořili jsme krásné tématické výrobky. Nakonec nás čekala závěrečná párty, kde na děti čekaly úkoly, třeba i létání na koštěti 🙂

 

NOVINKA – od ledna 2022 otevíráme novou pobočku Luka 

Nová pobočka se bude nacházet v bezprostřední blízkosti metra Luka, konkrétně na adrese U Jezera 2047/2, Praha 5, 155 00.

Kapacita bude 20 dětí ve dvou třídách.

V současnosti započala rozsáhlá rekonstrukce. I když jsou prostory již původně zkolaudované pro provoz dětského zařízení, jejich stav zatím neodpovídá našim standardům. Pro děti chceme opět vytvořit krásné a podnětné prostředí s milým a profesionálním personálem. O průběhu rekonstrukce Vás budeme průběžně informovat.

Rezervovat místo můžete již nyní na info@smartkids.cz

Na všechny nové děti se budeme moc těšit 🙂

Divadélko

3.6.2021

Dnes si děti v obou našich školkách užily krásné
představení „O Tygříkovi“ v podání divadélka V Kufru. 😊

Masopustní karneval

Karneval

Období masopustu odjakživa provází veselí a barevné masky. Jinak tomu nebylo ani u nás ve školce a pro děti jsme přichystali karneval, kde mohly předvést své krásné kostýmy, ale také dovednosti při soutěžích a různých aktivitách. Moc jsme si to společně užili.

Ježíšek ve školce

Největší radost každoročně vídáme, když se děti sejdou u stromečku a mohou si rozbalit společně dárečky, které jim Ježíšek přinesl do školky 🙂 Stejně tomu tak bylo i v letošním roce.

 

Mikulášká nadílka

Mikuláš

Jako je tomu už každý rok, v obou školkách nás navštívil andílek a čert, kteří dětem předali za přednesenou básničku malou nadílku 🙂

Halloween

29.10.2020

Stejně jako každý rok si užíváme „strašidelné období“,  děti mají aktivity spjaté s Halloweenem moc rádi 🙂

 

Milí rodiče,

vzhledem k vládním opatřením a aktuální situaci se vracíme k opatřením viz. níže:

Milí rodiče,

rádi s Vámi sdílíme čerstvou novinku. Od září přebíráme provoz zavedených jesliček Babysmiling, které sousedí s prostory naší pobočky ve Stodůlkách. Můžeme tak zvýšit dosavadní kapacitu a nabídnout Vám docházku v nové třídě, která se bude specializovat na děti ve věku od 1 roka.

Pro zápis nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vše podrobně vysvětlíme při osobním setkání.

 

 

 

 

 

 

Vážení rodiče,

pokud máte zájem o docházku v naší školce a jesličkách, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy na emailu nebo telefonicky. Společně poté domluvíme osobní schůzku, kde Vám ukážeme prostory a doladíme detaily nástupu.

Těšíme se na všechny nové kamarády