Náš tým

Mgr. EVA HOLÁ, MBA  ŘEDITELKA

Milí rodiče, jsem velmi ráda, že již pátým rokem, můžeme společně rozvíjet naše děti prostřednictvím kvalitních předškolních vzdělávacích programů v našich SmartKids školkách, které zajistí dětem pevný základ pro jejich další vzdělávání a připraví je pro další etapu života. Mám obrovské štěstí, že mohu spolupracovat s týmem mladých nadšených lidí, kteří práci s dětmi milují, stále přicházejí s nápady, co a jak vylepšit, a umějí děti svým přístupem nadchnout.

Po ukončení studia pedagogiky a psychologie na Univerzitě Karlově v Praze, a po mnoha letech strávených na rozličných manažerských pozicích ve zdravotnictví, jsem se rozhodla uplatnit své zkušenosti a znalosti ve svém vlastním podnikání. Konečně dělám práci, která mě nejen naplňuje a baví, ale hlavně – dává mi smysl!

Po narození syna Adama jsem se začala více zabývat důležitostí aktivního rozvoje nejmenších dětí. Vzhledem k faktu, že 90% kritického vývoje dětského mozku proběhne ve věku do 5 let, je úspěšný start pro správný rozvoj dětí nesmírně důležitý.

V současné době nás naleznete ve dvou pobočkách na Praze. 

Přeji nám všem mnoho úsměvů od spokojených dětí!

 

PETRA BÍLKOVÁ, MBA – PROVOZNÍ MANAŽERKA

 

Ve školce SmartKids zastávám pozici provozní manažerky. Mým úkolem je především zajištění hladkého provozu obou školek a komunikace s Vámi, rodiči. Obě tyto činnosti mne velmi baví a naplňují. Můžete se na mne s důvěrou obrátit s jakýmkoli přáním či dotazem, a já se pro Vás pokusím najít optimální řešení.

Projekt SmartKids mne oslovil, protože spojuje vše, co mě baví – komunikaci s lidmi a vzdělávání. Práci s dětmi se věnuji od svých 16 let a jsem ráda, že se mohu aktivně podílet na projektu, který dětem dovoluje rozvíjet osobnost a dává učení jiný rozměr.

Dokončila jsem manažerské vzdělání a také mám profesionální kurz lektora a kouče.

Prostřednictvím tel. 604 815 472 se můžete informovat o aktuálním dění ve SmartKids. Všechny Vaše dotazy ráda zodpovím a poradím s výběrem nejvhodnějšího startu pro Vaši ratolest.

 

POBOČKA NOVÉ BUTOVICE

 

VERONIKA KŮSOVÁ – VEDOUCÍ PEDAGOGICKÉHO TÝMU

V naší školce mám na starosti celý lektorský tým. Dohlížím na kvalitu výuky, a současně průběžné školení našich lektorů. Společně s lektory se podílím na pravidelném hodnocení našich dětí. Setkávám se s rodiči nad studijními výsledky, s následným doporučením pro další období.

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem 5 let pracovala jako osobní a pedagogický asistent dětí s ADHD, mám mnoho zkušeností s hlídáním dětí a vedením dětských táborů. Své pedagogické vzdělání se snažím neustále doplňovat o nové poznatky.

KRISTÝNA CHABOVÁ – LEKTORKA

 

 

 

 

 

PAVLÍNA POSPÍŠILOVÁ – POMOCNÁ LEKTORKA

 

 

 

 

 

 

 

POBOČKA STODŮLKY

BARBORA VAVŘINOVÁ, DiS. – LEKTORKA

 

 

 

 

 

BLANKA NEGRU – LEKTORKA

 

 

 

 

 

DOMINIKA POLÁKOVÁ – POMOCNÁ LEKTORKA