Náš tým

Mgr. EVA HOLÁ, MBA  ŘEDITELKA

Milí rodiče, jsem velmi ráda, že již šestým rokem, můžeme společně rozvíjet naše děti prostřednictvím kvalitních předškolních vzdělávacích programů v našich SmartKids školkách, které zajistí dětem pevný základ pro jejich další vzdělávání a připraví je pro další etapu života. Mám obrovské štěstí, že mohu spolupracovat s týmem mladých nadšených lidí, kteří práci s dětmi milují, stále přicházejí s nápady, co a jak vylepšit, a umějí děti svým přístupem nadchnout.

Po ukončení studia pedagogiky a psychologie na Univerzitě Karlově v Praze, a po mnoha letech strávených na rozličných manažerských pozicích ve zdravotnictví, jsem se rozhodla uplatnit své zkušenosti a znalosti ve svém vlastním podnikání. Konečně dělám práci, která mě nejen naplňuje a baví, ale hlavně – dává mi smysl!

Po narození syna Adama jsem se začala více zabývat důležitostí aktivního rozvoje nejmenších dětí. Vzhledem k faktu, že 90% kritického vývoje dětského mozku proběhne ve věku do 5 let, je úspěšný start pro správný rozvoj dětí nesmírně důležitý.

V současné době nás naleznete ve dvou pobočkách v Praze. 

Přeji nám všem mnoho úsměvů od spokojených dětí!

 

PETRA BÍLKOVÁ, MBA – PROVOZNÍ MANAŽERKA

 

Ve školce SmartKids zastávám pozici provozní manažerky. Mým úkolem je především zajištění hladkého provozu obou školek a komunikace s Vámi, rodiči. Obě tyto činnosti mne velmi baví a naplňují. Můžete se na mne s důvěrou obrátit s jakýmkoli přáním či dotazem, a já se pro Vás pokusím najít optimální řešení.

Projekt SmartKids mne oslovil, protože spojuje vše, co mě baví – komunikaci s lidmi a vzdělávání. Práci s dětmi se věnuji od svých 16 let a jsem ráda, že se mohu aktivně podílet na projektu, který dětem dovoluje rozvíjet osobnost a dává učení jiný rozměr.

Dokončila jsem manažerské vzdělání, a také mám profesionální kurz chůvy, lektora a kouče.

Prostřednictvím tel. 792 307 218 se můžete informovat o aktuálním dění ve SmartKids. Všechny Vaše dotazy ráda zodpovím a poradím s výběrem nejvhodnějšího startu pro Vaši ratolest.

 

POBOČKA NOVÉ BUTOVICE

 

VERONIKA KŮSOVÁ – VEDOUCÍ PEDAGOGICKÉHO TÝMU

V naší školce mám na starosti celý lektorský tým. Dohlížím na kvalitu výuky, a současně průběžné školení našich lektorů. Společně s lektory se podílím na pravidelném reportu pokroků našich dětí. Setkávám se s rodiči nad studijními výsledky, s následným doporučením pro další období.

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem 5 let pracovala jako osobní a pedagogický asistent dětí s ADHD, mám mnoho zkušeností s hlídáním dětí a vedením dětských táborů. Své pedagogické vzdělání se snažím neustále doplňovat o nové poznatky.

 

PAVLÍNA POSPÍŠILOVÁ – LEKTORKA

Ve školce zastávám pozici lektorky. V praxi jsem vždy tam, kde je potřeba a pomáhám ve třídě ostatním tetám tak, abychom se mohly dětem co nejvíce věnovat. S dětmi ráda pracuji při různých kreativních činnostech. Současně se věnuji přípravě jídla v naší školce. Pro děti mám vždy otevřenou náruč a ráda je pochovám.

Mnoho zkušeností jsem načerpala při pořádání letních táborů a také při práci v předchozí školce.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

 

VALERIE CACÁKOVÁ – LEKTORKA

Věřím, že práce s dětmi dokáže obohatit každého člověka. Děti mají úžasnou energii, a hlavně se pořád smějí. Mým životním krédem je „usměj se a svět bude krásnější“ a to se snažím každý den praktikovat. Od svých 16 let pravidelně pořádám letní tábory a pracovala jsem jako chůva dvou parádních batolat.

Do budoucna plánuji další vzdělání na vysoké škole.

 

 

 

LUCIE VÁCLAVÍKOVÁ – LEKTORKA

S dětmi jsem vždy cítila tu správnou energii, a proto jsem se brzy po ukončení školy rozhodla jít směrem vzdělávání těch nejmenších. Miluji dětskou upřímnost, která dokáže člověka  doslova odzbrojit. Ráda se podílím na rozvoji jejich osobnosti a dovedností v tom nejútlejším věku. Předchozí tříleté zkušenosti jsem načerpala v jedné z pražských soukromých školek.

Mám úspěšně složenou zkoušku profesní kvalifikace chůvy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POBOČKA STODŮLKY

BARBORA VAVŘINOVÁ, DiS. – LEKTORKA

V naší školce zastávám pozici lektorky. Nejvíce se mi na mé práci líbí, když vidím pokroky našich dětí. Mám ráda jejich opravdovost, originalitu a individualitu. Za důležitou složku považuji hru. Děti při ní relaxují, navazují přirozeným a nenuceným způsobem komunikaci a přátelství s ostatními dětmi. Před nástupem do školky SmartKids jsem pracovala jako asistentka pedagoga u dětí předškolního věku s ADHD, autismem a špatnou grafomotorikou.  Své pedagogické vzdělání neustále doplňuji o nové poznatky. Dokončila jsem vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální pedagogiku a také mám kurz profesionální chůvy/pečovatelky.

 

BLANKA NEGRU – LEKTORKA 

Ve školce SmartKids pracuji jako lektorka. Mým cílem je především klidný přístup, trpělivost při aktivitách a pohodové naladění. Snažím se děti formou hry učit samostatnosti, aby se jednou v životě neztratily. Hodně dbám také na zapojení pohybu do vyučování, jelikož jsem maminkou dvou sportovně nadšených synů, a každý den vidím, jak zdravý pohyb dětem prospívá a to jak fyzicky, tak psychicky.  Pro naše nejmenší děti s oblibou připravuji různé „opičí dráhy“ a pohybové hry.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

 

VERONIKA CHLADOVÁ –  LEKTORKA

Práce ve školce byla vždy mým jasným cílem, protože čas strávený s dětmi mě nabíjí. Snažím se v kolektivu šířit dobrou náladu a dětský smích je pak zaslouženou odměnou. Před nástupem do školky SmartKids jsem od roku 2018 získávala zkušenosti v dětské skupině na Praze 9.

Mou profesní kvalifikací je chůva pro děti do zahájení školní docházky.

 

 

ALEXANDRA MOTTLOVÁ –  LEKTORKA

 

Jsem velmi aktivní a pozitivní člověk, a věřím, že je pro práci s dětmi velkým přínosem. Jsem maminkou dvou šikovných dětí a svou lásku ráda předávám i vašim dětem. Zkušenosti jsem čerpala v předchozím zaměstnání, kde jsem také byla učitelkou.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, mám certifikovaný zdravotnický kurz a v letošním roce začínám studovat školský management na Karlově univerzitě.