Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Hůrka Praha 5

SmartKids pobočka Hůrka

Najdete nás v moderně zařízených prostorech 5 minut chůze od stanic metra B Nové Butovice nebo Hůrka. Parkování je možné před domem.

K dispozici jsou dětem dvě třídy vybavené interaktivní tabulí, herna, ložnice a další prostory, které využíváme v souladu s tématy, která probíráme. Například v rámci “biologie” jsme místnost proměnili v ordinaci, v tématu “věda o Zemi” jsme zase vytvořili vlastní muzeum s dinosauřími vykopávkami.

Adresa: V Hůrkách 2145/1, Praha 5, 158 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

83234940_1334219840108059_3677814434960012017_n

Tým pobočky Hůrka

foto osoba
VERONIKA KŮSOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

V naší školce mám na starost přípravu vzdělávacího programu. Společně s ostatními kolegyněmi se podílím na pravidelném reportu pokroků našich dětí. Setkávám se s rodiči nad studijními výsledky, s následným doporučením pro další období.

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem 5 let pracovala jako osobní a pedagogický asistent dětí s ADHD, mám mnoho zkušeností s hlídáním dětí a vedením dětských táborů. Své pedagogické vzdělání se snažím neustále doplňovat o nové poznatky.

foto osoba
PAVLÍNA POSPÍŠILOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Ve školce zastávám pozici chůvy. V praxi jsem vždy tam, kde je potřeba a pomáhám ve třídě ostatním tetám tak, abychom se mohly dětem co nejvíce věnovat. S dětmi ráda pracuji při různých kreativních činnostech. Pro děti mám vždy otevřenou náruč a ráda je pochovám.

Mnoho zkušeností jsem načerpala při pořádání letních táborů a také při práci v předchozí školce.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

foto osoba
VALERIE CACÁKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Věřím, že práce s dětmi dokáže obohatit každého člověka. Děti mají úžasnou energii, a hlavně se pořád smějí. Mým životním krédem je „usměj se a svět bude krásnější“ a to se snažím každý den praktikovat. Od svých 16 let pravidelně pořádám letní tábory a pracovala jsem jako chůva dvou parádních batolat.

Úspěšně jsem složila zkoušku chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.

foto osoba
LUCIE VÁCLAVÍKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

S dětmi jsem vždy cítila tu správnou energii, a proto jsem se brzy po ukončení školy rozhodla jít směrem vzdělávání těch nejmenších. Miluji dětskou upřímnost, která dokáže člověka doslova odzbrojit. Ráda se podílím na rozvoji jejich osobnosti a dovedností v tom nejútlejším věku. Předchozí tříleté zkušenosti jsem načerpala v jedné z pražských soukromých školek.

Mám úspěšně složenou zkoušku profesní kvalifikace chůvy.