Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Hůrka Praha 5

SmartKids pobočka Hůrka

Najdete nás v moderně zařízených prostorech 5 minut chůze od stanic metra B Nové Butovice nebo Hůrka. Parkování je možné před domem.

K dispozici jsou dětem dvě třídy vybavené interaktivní tabulí, herna, ložnice a další prostory, které využíváme v souladu s tématy, která probíráme. Například v rámci “biologie” jsme místnost proměnili v ordinaci, v tématu “věda o Zemi” jsme zase vytvořili vlastní muzeum s dinosauřími vykopávkami.

Dětská skupina SmartKids I.

Adresa: V Hůrkách 2145/1, Praha 5, 158 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

83234940_1334219840108059_3677814434960012017_n

Tým pobočky Hůrka

foto osoba
VERONIKA KŮSOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

V naší školce mám na starost přípravu vzdělávacího programu. Společně s ostatními kolegyněmi se podílím na pravidelném reportu pokroků našich dětí. Setkávám se s rodiči nad studijními výsledky, s následným doporučením pro další období.

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem 5 let pracovala jako osobní a pedagogický asistent dětí s ADHD, mám mnoho zkušeností s hlídáním dětí a vedením dětských táborů. Své pedagogické vzdělání se snažím neustále doplňovat o nové poznatky.

foto osoba
PAVLÍNA POSPÍŠILOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Ve školce zastávám pozici chůvy. V praxi se snažím vždy o individuální přístup a u každého dítěte respektuji jeho přirozené potřeby. Práce s dětmi byla vždy mým vysněným povoláním, a proto mám pro ně vždy otevřenou náruč. S dětmi ráda pracuji při různých kreativních činnostech. Moje dcera je již v dospělém věku a užívám si i roli babičky.

Mnoho zkušeností jsem načerpala při pořádání letních táborů a také při práci v předchozí školce.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

foto osoba
ADÉLA LUŇÁKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Věřím, že práce s dětmi dokáže obohatit každého člověka. Děti mají úžasnou energii. Praxi jsem mimo jiné získávala v nemocnici Motol na dětském oddělení, kde jsem se starala o různé věkové kategorie, vážné i méně vážné případy. Později jsem zjistila, že chci pracovat v pozitivnějším prostředí a podílet se především na rozvíjení dětského potenciálu.

Úspěšně jsem složila zkoušku jako asistent pedagoga.

foto osoba
VERONIKA TOŠNEROVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

S dětmi jsem vždy cítila tu správnou energii, a brzy po ukončení školy jsem chtěla jít směrem vzdělávání těch nejmenších. Miluji dětskou upřímnost, která dokáže člověka doslova odzbrojit. Ráda se podílím na rozvoji jejich osobnosti a dovedností v tom nejútlejším věku.

Mám dokončené vzdělání pedagogické školy v oboru sociálních služeb.

foto osoba
ANNA WALTEROVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Věřím, že v dětech je budoucnost, považuji se za spravedlivou, s přirozeným respektem a láskou k dětem. Původně jsem vystudovala obor všeobecná zdravotní sestra, ale brzy jsem zjistila, že mám blíže k péči o děti a tak postupně doplňuji vzdělání pro předškolní pedagogiku. Jsem však ráda, že mi moje vzdělání již teď umožňuje práci v dětské skupině.

S dětmi jsem pracovala na praxích nebo také jako lektorka Taekwondo.

image3