Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Luka Praha 5

SmartKids pobočka Luka

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorech cca 3 minuty chůze od stanice metra B Luka. Kompletní přestavba proběhla na konci roku 2021. Zaparkovat lze přímo před domem nebo naproti domu na velkém parkovišti obchodního centra Luka.

V prostorech jsou dětem k dispozici dvě třídy s krásnou tématickou výmalbou (“v oblacích” a “v lese”), prostorná jídelníčka, nové sanitární prostory.

Dětská skupina SmartKids IV. a SmartKids V.

Adresa: U Jezera 2047/2, Praha 5, 155 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

270348994_226963592945665_2322086682518843870_n

Tým pobočky Luka

 

foto osoba
RENÁTA ŠOKIOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

Práce s dětmi je mým životním posláním. To se snažím v praxi dokazovat svou pozitivní náladou a přístupem každý den, a to nejen dětem a kolegyním, ale také rodičům, se kterými ráda komunikuji o pokrocích jejich dětí. Původně jsem pracovala jako zdravotní sestra. Praxi jsem čerpala v předchozím zaměstnání na pozici chůvy.

foto osoba
ANDREA ADAMOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Děti jsou naše budoucnost a věřím, že když mají kvalitní základy, povede se jim v životě dobře. Mým smyslem pro práci chůvy je především poskytovat jim první krásné zážitky ve vzdělávacím systému. Snažím se, aby si odnášely pozitivní vzpomínky, spoustu nových podnětů a podporuji je v jejich rozvoji. Praxi jsem získala v předchozím zaměstnání, také dětské skupině.

Vzdělání jsem úspěšně doplnila zakončením kurzu Chůva v dětské skupině.

foto osoba
MICHAELA HLAVÁČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Práce s dětmi je pro mě naprosto přirozená a dělám ji moc ráda. Naplňuje mě, když vidím každodenní pokroky našich dětí. Ráda jim nabízím rozmanité aktivity a vždy mě potěší úsměv na jejich tváří, když objeví něco nového. Předchozí zkušenosti jsem čerpala v jiné soukromé školce.

Úspěšně jsem absolvovala kurz asistenta pedagoga.

 

foto osoba
VERONIKA RŮŽIČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

K práci s dětmi mě přivádí jejich bezprostřední, otevřené, upřímné a spontánní chování. Ráda je podporuji v jejich přirozeném rozvoji a vytvářím pro ně vždy klidné a bezpečné prostředí, ve kterém společně tvoříme, objevujeme nové poznatky, čteme zajímavé knížky a smějeme se. Jako maminka dvou dětí mám empatické cítění a dokáži děti zaujmout.

foto osoba
DANIELA VODIČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

V životě jsem byla obklopena malými dětmi již od svých 12 let, a proto mi přišlo zcela přirozené vydat se směrem k tomu, abych je mohla rozvíjet a starat se o ně s přirozenou láskou. Snažím se být pro ně vždy parťákem a bezpečným přístavem. Největší „školu“ mi zatím dali moji synovci a neteře, o které jsem pečovala již od miminek. Chci i nadále prohlubovat své vzdělání, praxi a doplňovat další kompetence.

IMG_6843