Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Luka Praha 5

SmartKids pobočka Luka

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorech cca 3 minuty chůze od stanice metra B Luka. Kompletní přestavba proběhla na konci roku 2021. Zaparkovat lze přímo před domem nebo naproti domu na velkém parkovišti obchodního centra Luka.

V prostorech jsou dětem k dispozici dvě třídy s krásnou tématickou výmalbou (“v oblacích” a “v lese”), prostorná jídelníčka, nové sanitární prostory.

Dětská skupina SmartKids IV. a SmartKids V.

Adresa: U Jezera 2047/2, Praha 5, 155 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

270348994_226963592945665_2322086682518843870_n

Tým pobočky Luka

 

foto osoba
RENÁTA ŠOKIOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

Práce s dětmi je mým životním posláním. To se snažím v praxi dokazovat svou pozitivní náladou a přístupem každý den, a to nejen dětem a kolegyním, ale také rodičům, se kterými ráda komunikuji o pokrocích jejich dětí. Původně jsem pracovala jako zdravotní sestra. Praxi jsem čerpala v předchozím zaměstnání na pozici chůvy.

foto osoba
SABINA RAFFLEROVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Děti jsou naše budoucnost a věřím, že když mají kvalitní základy, povede se jim v životě dobře. Rodiče jsou samozřejmě nenahraditelní, ale mým smyslem pro práci chůvy je především poskytovat jim první krásné zážitky ve vzdělávacím systému, který umí být někdy tvrdý. Snažím se, aby si odnášely pozitivní vzpomínky, spoustu nových podnětů a podporuji je v jejich rozvoji.

Vzdělání jsem úspěšně doplnila zakončením kurzu Chůva v dětské skupině.

foto osoba
MICHAELA HLAVÁČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Práce s dětmi je pro mě naprosto přirozená a dělám ji moc ráda. Naplňuje mě, když vidím každodenní pokroky našich dětí. Ráda jim nabízím rozmanité aktivity a vždy mě potěší úsměv na jejich tváří, když objeví něco nového. Předchozí zkušenosti jsem čerpala v jiné soukromé školce.

Úspěšně jsem absolvovala kurz asistenta pedagoga.

 

foto osoba
Bc. MARTINA HUDEČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Již od dětství jsem tíhla k péči o mladší děti. Práce ve školce pro mne byla naprosto jasnou volbou. S dětmi si tvořím vždy laskavý vztah a chápu jejich individuální potřeby. Čtyřleté zkušenosti jsem získávala v mém předchozím zaměstnání, kde jsem pracovala na stejné pozici. Mimo jiné mohu nabídnout i praxi ze sociální sféry, kde jsem měla na starost pomoc s péčí o děti z vyloučených lokalit.

foto osoba
VERONIKA RŮŽIČKOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

K práci s dětmi mě přivádí jejich bezprostřední, otevřené, upřímné a spontánní chování. Ráda je podporuji v jejich přirozeném rozvoji a vytvářím pro ně vždy klidné a bezpečné prostředí, ve kterém společně tvoříme, objevujeme nové poznatky, čteme zajímavé knížky a smějeme se. Jako maminka dvou dětí mám empatické cítění a dokáži děti zaujmout.

IMG_6843