Jesle a Školka SmartKids

Tým školky SmartKids

Jsme soukromá školka a jesle na Praze 5 

Náš tým tvoří pouze kvalifikované osoby, pro které je práce s dětmi posláním a dělají ji srdcem a s radostí. Z našich dlouholetých zkušeností už víme, že jen tak mohou odvádět svou práci dobře.

Zakládáme si na individuálním přístupu a vstřícné komunikaci a to jak s dětmi, tak i rodiči. Jako tým společně vytváříme rodinnou atmosféru, ve které se děti cítí v bezpečí. Zkrátka jako druhé doma.

Všechny naše chůvy jsou pravidelně proškolovány v oblasti první pomoci pro nejmenší, absolvují odborné semináře a workshopy pro zdokonalování svých dovedností, věnují se samostudiu a zvyšování kvalifikace.

SmartKids školka tým

Vedení SmartKids

foto osoba
Mgr. EVA HOLÁ, MBA
ŘEDITELKA +420 731 558 371
info@skolkasmartkids.cz

Milí rodiče, jsem velmi ráda, že již devátým rokem, můžeme společně rozvíjet naše děti prostřednictvím kvalitních předškolních vzdělávacích programů v našich SmartKids školkách, které zajistí dětem pevný základ pro jejich další vzdělávání a připraví je pro další etapu života. Mám obrovské štěstí, že mohu spolupracovat s týmem mladých nadšených lidí, kteří práci s dětmi milují, stále přicházejí s nápady, co a jak vylepšit, a umějí děti svým přístupem nadchnout.

Po ukončení studia pedagogiky a psychologie na Univerzitě Karlově v Praze, a po mnoha letech strávených na rozličných manažerských pozicích ve zdravotnictví, jsem se rozhodla uplatnit své zkušenosti a znalosti ve svém vlastním podnikání. Konečně dělám práci, která mě nejen naplňuje a baví, ale hlavně – dává mi smysl!

Po narození syna Adama jsem se začala více zabývat důležitostí aktivního rozvoje nejmenších dětí. Vzhledem k faktu, že 90% kritického vývoje dětského mozku proběhne ve věku do 5 let, je úspěšný start pro správný rozvoj dětí nesmírně důležitý.

V současné době nás naleznete ve čtyřech pobočkách v Praze. 

foto osoba
PETRA TICHÁ, MBA
PROVOZNÍ MANAŽERKA +420 792 307 218
info@skolkasmartkids.cz

Ve školce SmartKids zastávám pozici provozní manažerky od roku 2014, tedy stála jsem téměř na zrodu. Mým úkolem je především zajištění hladkého provozu obou školek a komunikace s Vámi, rodiči. Obě tyto činnosti mne velmi baví a naplňují. Můžete se na mne s důvěrou obrátit s jakýmkoli přáním či dotazem a já se pro Vás pokusím najít optimální řešení.

Projekt SmartKids mne oslovil, protože spojuje vše, co mě baví – komunikaci s lidmi a vzdělávání. Práci s dětmi se věnuji od svých 16 let a jsem ráda, že se mohu aktivně podílet na projektu, který dětem dovoluje rozvíjet osobnost a dává učení jiný rozměr. Velkou praxi mi poskytuje také můj syn. Postarám se o to, abyste i vy mohli s čistým svědomím sladit svůj pracovní život s péčí o dítě.

Dokončila jsem manažerské vzdělání, a také mám profesionální kurz chůvy, lektora a kouče.

Prostřednictvím tel. +420 792 307 218 se můžete informovat o aktuálním dění ve SmartKids. Všechny Vaše dotazy ráda zodpovím a poradím s výběrem nejvhodnějšího startu pro Vaši ratolest.

Tým našich poboček Praha 5