Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Hanspaulka Praha 6

SmartKids pobočka Hanspaulka

Novou pobočku Hanspaulka s rozšířeným programem v angličtině jsme otevřeli v únoru 2023 🙂

Součástí dopoledního bloku je program v angličtině.

Najdete nás v klidné vilové části ve vkusně zrekonstruovaných prostorech dostupných autem nebo 5 minut autobusem od stanic metra A Hradčanská a Bořislavka. Zaparkovat lze před objektem SmartKids.

Velká denní místnost je rozdělena na několik zón, které slouží pro kreativní činnosti, volnou hru, cvičení i odpočinek.

Další samostatné místnosti jsou uzpůsobeny jako jídelna a prostor pro odpolední spánek.

Dětská skupina SmartKids VI.

Adresa: Za Hanspaulkou 877/9, Praha 6, 160 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 17:00

332481042_751529769738588_8305526597496618149_n

Tým pobočky Hanspaulka

foto osoba
KRISTÝNA ZÁTKOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

K práci s dětmi mě přivedla moje maminka, která ve školství pracuje mnoho let. Jako malá jsem s ní trávila čas i v zaměstnání. Moje volba byla tedy jasná a ihned po ukončení středního vzdělání jsem dokončila také kurz chůvy. Zkušenosti jsem čerpala s většími dětmi v družině a na dětských táborech a s menšími v předchozí soukromé mateřské škole. Moje první počátky ve SmartKids byly již při otevírání pobočky Luka.

foto osoba
KRISTÝNA DEVEROVÁ
CHŮVA/LEKTORKA AJ

Jsem velice pozitivní, energický a extrovertní člověk. Práce s dětmi mě proto velice naplňuje a praxe s nimi mě naučila především velké odpovědnosti, také mohu na plno využít své kreativní stránky při přípravě rozmanitých aktivit. Zkušenosti jsem mimo jiné čerpala také jako asistent pedagoga v mateřské i základní škole. Ve SmartKids pro děti zajišťuji program v anglickém jazyce.

foto osoba
TEREZA BERANOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Práce s dětmi mě baví od dětství, proto jsem se také po studiu na gymnáziu soustředila dále na studium předškolní pedagogiky, které jsem úspěšně dokončila. Praxi jsem čerpala v soukromých i státních zařízeních. Na dětech nejvíce miluji jejich osobitost, to že si na nic nehrají a objevují svět. Jsem velice klidná a empatická, snažím se ke každému dítěti přistupovat individuálně a podporovat ho v jeho zdravém rozvoji.

foto osoba
KLAUDIE HOSSAINOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Původně jsem vystudovala zdravotní obor, ale brzy jsem zjistila, že nejvíce tíhnu a chci se věnovat práci s dětmi a proto jsem zahájila studium sociální práce a speciální pedagogika. Předchozí praxi jsem čerpala jako lektorka dětských táborů, v nemocnicích, chráněných dílnách a poslední moje působení bylo v dětské skupině. Svou praxi a vzdělání se snažím neustále rozšiřovat.

1