Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Hanspaulka Praha 6

SmartKids pobočka Hanspaulka

Novou pobočku Hanspaulka s rozšířeným programem v angličtině jsme otevřeli v únoru 2023 🙂

Součástí dopoledního bloku je program v angličtině.

Najdete nás v klidné vilové části ve vkusně zrekonstruovaných prostorech dostupných autem nebo 5 minut autobusem od stanic metra A Hradčanská a Bořislavka. Zaparkovat lze před objektem SmartKids.

Velká denní místnost je rozdělena na několik zón, které slouží pro kreativní činnosti, volnou hru, cvičení i odpočinek.

Další samostatné místnosti jsou uzpůsobeny jako jídelna a prostor pro odpolední spánek.

Dětská skupina SmartKids VI.

Adresa: Za Hanspaulkou 877/9, Praha 6, 160 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 17:00

332481042_751529769738588_8305526597496618149_n

Tým pobočky Hanspaulka

foto osoba
KRISTÝNA ZÁTKOVÁ
VEDOUCÍ POBOČKY

K práci s dětmi mě přivedla moje maminka, která ve školství pracuje mnoho let. Jako malá jsem s ní trávila čas i v zaměstnání. Moje volba byla tedy jasná a ihned po ukončení středního vzdělání jsem dokončila také kurz chůvy. Zkušenosti jsem čerpala s většími dětmi v družině a na dětských táborech a s menšími v předchozí soukromé mateřské škole. Moje první počátky ve SmartKids byly již při otevírání pobočky Luka.

foto osoba
KRISTÝNA DEVEROVÁ
CHŮVA/LEKTORKA AJ

Jsem velice pozitivní, energický a extrovertní člověk. Práce s dětmi mě proto velice naplňuje a praxe s nimi mě naučila především velké odpovědnosti, také mohu na plno využít své kreativní stránky při přípravě rozmanitých aktivit. Zkušenosti jsem mimo jiné čerpala také jako asistent pedagoga v mateřské i základní škole. Ve SmartKids pro děti zajišťuji program v anglickém jazyce.

foto osoba
MGR. ROMANA KADUCHOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Od dětství se věnuji hudbě a proto pro mě bylo jednoduché rozhodování v tom, co chci v životě dělat a předávat dále. Když jsem se stala sama maminkou, k mojí vášni se přidala také péče o děti a jejich rozvoj. Motivuje mě, když vidím každodenní pokroky a touhu dětí dozvědět se a naučit něco nového. Praxi jsem získávala i na základní a střední škole, později také jako lektorka v mateřských školkách nebo při soukromých lekcích hry na harfu pro děti.

1