Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Stodůlky Praha 5

SmartKids pobočka Stodůlky

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorech 3 minuty chůze od stanice metra B Stodůlky. Zaparkovat lze před objektem SmartKids.

Prostory jsou rozděleny na tři části. Od března 2024 jsme otevřely dvě nové třídy v další části budovy s celkovou kapacitou 24 dětí.

V první části pro nejstarší děti je k dispozici velká třída se speciálně navrženými herními a vzdělávacími prvky, denní místnost pro kreativní činnost, jídelna a oplocená zahrádka s pískovištěm.

Druhá část je přizpůsobena s ohledem na naši nejmladší věkovou kategorii od 1 roku. Ve speciálně navržené třídě je zajištěna komplexní péče. K dispozici jsou také oddělené oplocené venkovní prostory s herními prvky pro nejmenší.

Třetí, nově vybudovaná část se dělí na dvě prostorné třídy pro věkovou kategorii 2 -3 roky. Na ploše 150 m2 jsou pro děti připraveny nové herní prvky a vybavení. Obě třídy se chytrými posuvnými dveřmi mohou spojovat či rozdělovat, což využíváme pro naše pravidelné akce jako je návštěva divadélka, dentálního hygienisty apod.

Dětská skupina SmartKids II. a SmartKids III., v procesu SmartKids VII.

Adresa: Šostakovičovo náměstí 1515/5, Praha 5, 155 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

IMG_6850

Tým pobočky Stodůlky

foto osoba
BLANKA NEGRU
VEDOUCÍ POBOČKY

Ve školce SmartKids pracuji jako lektorka. Mým cílem je především klidný přístup, trpělivost při aktivitách a pohodové naladění. Snažím se děti formou hry učit samostatnosti, aby se jednou v životě neztratily. Hodně dbám také na zapojení pohybu do vyučování, jelikož jsem maminkou dvou sportovně nadšených synů, a každý den vidím, jak zdravý pohyb dětem prospívá a to jak fyzicky, tak psychicky. Pro naše nejmenší děti s oblibou připravuji různé „opičí dráhy“ a pohybové hry.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

foto osoba
NELA KOLÁŘOVÁ Dis.
CHŮVA/LEKTORKA

Práce ve školce byla vždy mým jasným cílem, protože čas strávený s dětmi mě nabíjí. Snažím se v kolektivu šířit dobrou náladu a dětský smích je pak zaslouženou odměnou. Před nástupem do školky SmartKids jsem získávala zkušenosti v soukromé mateřské školce.

Úspěšně jsem vystudovala vyšší odbornou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

foto osoba
KARINA APANAJEVA
CHŮVA/LEKTORKA

V naší školce zastávám pozici chůvy a lektorky. Nejvíce se mi na mé práci líbí, když vidím pokroky našich dětí. Mám ráda jejich opravdovost, originalitu a individualitu. Před nástupem do školky SmartKids jsem pracovala ve státní školce.

Dokončila jsem kurz profesionální chůvy.

foto osoba
MONIKA ŠIMOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Vystudovala jsem zcela odlišný obor, přesto mě celý život lákalo pracovat s dětmi. Mezi mé zkušenosti mohu uvést vedení klubu pro děti nebo velice krásnou i psychicky náročnou práci v Klokánku (FOD). Pro děti se snažím vytvářet láskyplné prostředí plné pochopení a důvěry stejně tak,  jako pro svoji dcerku doma.

Úspěšně jsem složila zkoušku asistenta pedagoga a těším se na další možnosti vzdělávání.

foto osoba
Mgr. MARYNA YELINEK
CHŮVA/LEKTORKA

Když jsem se rozhodovala, jakým pracovním směrem v životě jít, zaujal mě obor Učitelka výtvarného umění. Magisterské studium jsem úspěšně dokončila. Po čase jsem zjistila, že nejvíce mě láká práce s předškolními dětmi, u kterých mohu rozvíjet jejich kreativitu hned v počátku a seznamovat je hravou formou, jak se umělecky vyjádřit.

Dokončila jsem také kurz asistenta pedagoga a ráda se pravidelně vzdělávám.

foto osoba
JANA GALAJOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Jsem velice pozitivní a klidný člověk, mojí výhodou je, že mě jen tak něco nerozhodí, a proto mám velkou trpělivost. Věřím, že klidné a stabilní prostředí je pro vývoj v tomto věku stěžejní. Práce s práce dětmi mě naplňuje a baví mě dále rozvíjet jejich schopnosti. Sama jsem maminkou dvou dětí, které mě každý den učí novým poznatkům. Na pozici chůvy jsem zkušenosti sbírala v předchozí soukromé školce.

foto osoba
MGR. KATARÍNA HOLLANOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Jsem maminkou dcery na základní škole a již od jejího dětství pozoruji, jak je důležité podporovat děti v jejich přirozeném vývoji, nabízet jim bezpečné prostředí plné důvěry a také prostor pro objevování. Přeji si být dětem na této cestě nejlepším průvodcem, a aby si odnášely ten nejlepší pocit z jejich první školky. Pravidelně se vzdělávám v oboru obohacuji své dovednosti pro práci s dětmi.

foto osoba
ANDREA HRADEC
CHŮVA/LEKTORKA

Na své kariérní cestě jsem pracovala v úplně v jiných odvětvích, ale jak se říká, práce s dětmi musí být posláním. Proto jsem toto „vnitřní volání“ po dlouhé době vyslyšela a splnila si tak svůj dětský sen, být paní učitelkou. Doplnila jsem si potřebná vzdělání a neustále se rozvíjím v nových oblastech. Jsem maminkou již brzy dospělých dětí, a proto ráda pečuji o naše nejmenší, kde mohu uplatnit praxi a pomoci jim objevovat svět.

IMG_7975