Jesle a Školka SmartKids

Soukromá školka Stodůlky Praha 5

SmartKids pobočka Stodůlky

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorech 3 minuty chůze od stanice metra B Stodůlky. Zaparkovat lze před objektem SmartKids.

Prostory jsou rozděleny na dvě části.

V první části je dětem k dispozici velká třída se speciálně navrženými herními a vzdělávacími prvky, denní místnost pro kreativní činnost, jídelna a oplocená zahrádka s pískovištěm.

Druhá část je přizpůsobena s ohledem na naši nejmladší věkovou kategorii od 1 roku. V nově vybavené, speciálně navržené třídě je zajištěna komplexní péče. K dispozici jsou také oddělené oplocené venkovní prostory s herními prvky pro nejmenší.

Adresa: Šostakovičovo náměstí 1515/5, Praha 5, 155 00

Otevírací doba: Pondělí – Pátek  8:00 – 18:00 (v pátek 17:00)

IMG_6850

Tým pobočky Stodůlky

foto osoba
BARBORA VAVŘINOVÁ, DiS.
VEDOUCÍ POBOČKY

V naší školce zastávám pozici lektorky. Nejvíce se mi na mé práci líbí, když vidím pokroky našich dětí. Mám ráda jejich opravdovost, originalitu a individualitu. Za důležitou složku považuji hru. Děti při ní relaxují, navazují přirozeným a nenuceným způsobem komunikaci a přátelství s ostatními dětmi. Před nástupem do školky SmartKids jsem pracovala jako asistentka pedagoga u dětí předškolního věku s ADHD, autismem a špatnou grafomotorikou. Své pedagogické vzdělání neustále doplňuji o nové poznatky. Dokončila jsem vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální pedagogiku a také mám kurz profesionální chůvy/pečovatelky.

foto osoba
BLANKA NEGRU
CHŮVA/LEKTORKA

Ve školce SmartKids pracuji jako lektorka. Mým cílem je především klidný přístup, trpělivost při aktivitách a pohodové naladění. Snažím se děti formou hry učit samostatnosti, aby se jednou v životě neztratily. Hodně dbám také na zapojení pohybu do vyučování, jelikož jsem maminkou dvou sportovně nadšených synů, a každý den vidím, jak zdravý pohyb dětem prospívá a to jak fyzicky, tak psychicky. Pro naše nejmenší děti s oblibou připravuji různé „opičí dráhy“ a pohybové hry.

Úspěšně jsem dokončila kurz profesionální chůvy.

foto osoba
VERONIKA CHLADOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Práce ve školce byla vždy mým jasným cílem, protože čas strávený s dětmi mě nabíjí. Snažím se v kolektivu šířit dobrou náladu a dětský smích je pak zaslouženou odměnou. Před nástupem do školky SmartKids jsem od roku 2018 získávala zkušenosti v dětské skupině na Praze 9.

Mou profesní kvalifikací je chůva pro děti do zahájení školní docházky.

foto osoba
ALEXANDRA MOTTLOVÁ
CHŮVA/LEKTORKA

Jsem velmi aktivní a pozitivní člověk, a věřím, že je pro práci s dětmi velkým přínosem. Jsem maminkou dvou šikovných dětí a svou lásku ráda předávám i vašim dětem. Zkušenosti jsem čerpala v předchozím zaměstnání, kde jsem také byla učitelkou.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, mám certifikovaný zdravotnický kurz a v letošním roce začínám studovat školský management na Karlově univerzitě.